Ledere av skolekorpset

Ledere gjennom tidene:

  • Lene Hejna Pedersen (feb 2019 ->)
  • Marita Midthaug (feb 2016 -2019)
  • Tone Hassel Kringstad (feb 2012- feb 2016)
  • Sigbjørn Svenes (feb 11–feb. 2012 )
  • Veronica Johansen (feb 10 – feb 11)
  • Sigbjørn Svenes (april 09- feb10)
  • Trude Kristiansen (31.jan 08 -april 09)
  • Egil Postmyr (1.feb-07 – 31.jan-08)
  • Trude Kristiansen (2004/2005 2005/2006 – 1.feb-07)
  • Per Øyvind Malm (29.jan. 2004 til 14. sept. 2004)
  • Ellen Skjølsvold (2002/2003 2003/2004 til 29.jan.)
  • Egil Postmyr (fra sommer 2000 + 2001/2002)
  • Kari Merethe Andersen (1999 til juni 2000)
  • Øivind Arntsen (1997/1998 1998/1999)
  • Helga Mjøen Berg/Øivind Arntsen (1996/1997)
  • Ole Johan Gunnersen (1992/1993 (?) 1993/1994 1994/1995 1995/1996)
  • Elin Johansen
  • Hans Haugen
  • Magnhild Kråkmo
  • Ole Johan Gunnersen
  • Erik Bøgh
  • Gerd Søvik
  • Edel Lein
  • Tor Andreassen
  • Johan Dalsegg
  • Bernhard Simonsen